Latvijas universitātes cietvielu fizikas institūts (LU CFI)
Starptautiski atzīts materiālzinātņu un starpdisciplināru pētījumu līderis Baltijas jūras reģionā. Tā zinātniskā konkurētspēja, kā arī pētniecības un inovāciju ekosistēma tika pilnveidota, izmantojot Apvārsnis 2020 konkursā izcīnīto Viedo materiālu pētījumu un tehnoloģiju pārneses ekselences centra "CAMART2" projektu. Šobrīd Institūtā strādā ap 100 augsti kvalificētu zinātņu doktoru, veicot starptautiski konkurētspējīgus pētījumus, izglītojot studentus un piedāvājot inovatīvus pētnieciskos risinājumus rūpnieciskajām vajadzībām.
elektronikas un datorzinātņu institūts (EDI)
Latvijas valsts zinātniskais institūts, kas dibināts 1960. gadā. Tas specializējas fundamentālos un lietišķos pētījumos informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, viedo materiālu un inženierzinātņu jomās. Institūta mērķis ir veicināt uz zināšanām balstītas ekonomikas attīstību Latvijā, radot inovācijas un jaunas tehnoloģijas ar augstu pievienoto vērtību. EDI ir atzīts kā augsta līmeņa, starptautiski nozīmīgs pētniecības centrs, kas veic pētījumus viedo iegulto kooperatīvo sistēmu izstrādē. Institūta darbību uzrauga Zinātniskā padome, un tajā strādā vairāk nekā 80 zinātnisko darbinieku.
Rīgas tehniskā universitāte (RTU)
RTU ir mūsdienīga, starptautiski pazīstama un prestiža vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā, kurā iespējams gūt daudzpusīgu izglītību inženierzinātnēs un augstajās tehnoloģijās, kā arī sociālajās un humanitārajās zinātnēs. Tās darbības pamats ir zinātne un inovācijās un sadarbībā ar industriju veidots studiju process, kas nodrošina tautsaimniecībai nepieciešamo speciālistu sagatavošanu, kalpojot par pamatu valsts ilgtspējīgai attīstībai.
Pola Šerera institūts (psi)
Paula Šerera institūts (PSI) ir Šveices lielākais dabaszinātņu un inženierzinātņu pētniecības institūts, kurā strādā 2300 darbinieku un kura gada budžets ir 460 miljoni Šveices franku. PSI ir zinātnes institūts, kurā notiek progresīvi pētījumi, kas vērsti uz nākotnes tehnoloģijām, enerģētiku un klimatu, inovācijām veselības jomā un fundamentālajām zinātnēm. Tas var lepoties ar pasaulē unikālām daļiņu paātrinātāju iekārtām, kas ik gadu piesaista aptuveni 3000 viespētnieku, veicinot sadarbību starp akadēmiskajām aprindām un industriju. PSI ne tikai veicina inovācijas, pārvēršot zinātniskos atklājumus komerciālos lietojumos un jaunos uzņēmumos, bet arī audzina nākamo speciālistu paaudzi, un ievērojamu daļu tā darbinieku veido pēcdoktorantūras pētnieki un praktikanti. Turklāt PSI atrodas Šveices vienīgā mērķtiecīgas protonu terapijas iekārta, kas nodrošina progresīvu vēža ārstēšanu, līdz minimumam samazinot apkārtējo veselo audu bojājumus.
Cīrihes Lietišķo zinātņu universitāte (ZHAW)
ZHAW ir viena no vadošajām lietišķo zinātņu universitātēm Šveicē. Tā piedāvā mācības, pētniecību, tālākizglītību un citus uz praksi un zinātni orientētus pakalpojumus. ZHAW pētniecība un attīstība ir vērsta uz galvenajiem sabiedrības izaicinājumiem, īpašu uzmanību pievēršot enerģētikai un sabiedrības integrācijai. ZHAW ar savu kompetenci ilgtspējīgas attīstības un digitālās pārveides jomā sniedz uz nākotni vērstas zināšanas un aktīvi piedalās digitālās un ekoloģiskās transformācijas aktivitātēs. ZHAW ir nozīmīgs spēlētājs Šveicē un aktīvi sadarbojas ar starptautiskiem partneriem.
Šveices Elektronikas un mikrotehnoloģiju centrs (CSEM)
CSEM ir Šveices tehnoloģiju inovāciju centrs, kas attīsta progresīvas tehnoloģijas ar lielu ietekmi uz sabiedrību. Centrs ir starptautiski atzīta bezpeļņas organizācija, kas orientēta uz publisko un privāto sektoru, un darbojas, lai atbalstītu uzņēmumu revolucionārās idejas Šveicē un ārvalstīs. CSEM darbojas precīzās ražošanas, digitalizācijas un ilgtspējīgas enerģijas jomās. Lai īstenotu savu misiju - saikni starp pētniecību un ekonomiku - vairāk nekā 600 CSEM darbinieku no 46 valstīm sadarbojas ar vadošajām universitātēm, zinātniskajām institūcijām, pētniecības institūtiem un industriju. Centram Šveicē ir sešas filiāles.